Aktualności

RCL 9 Aktualności 9 ABC zasad techniki prawodawczej – szkolenie stacjonarne

ABC zasad techniki prawodawczej – szkolenie stacjonarne

cze 5, 2024 | Aktualności

Rządowe Centrum Legislacji w ramach realizacji swoich zadań ustawowych w obszarze działalności edukacyjnej i szkoleniowej rozpoczyna cykl bezpłatnych szkoleń stacjonarnych dotyczących procesu legislacyjnego oraz doskonalenia technik legislacyjnych.

Nasze pierwsze szkolenie „ABC zasad techniki prawodawczej” odbędzie się 11 czerwca br. w godzinach 10.00–15.00 w siedzibie RCL.
Szkolenie poprowadzą Beata Olszewska oraz Anna Pisarczyk, zatrudnione na stanowiskach głównego legislatora w Departamencie Prawa Społecznego Centrum.

Nasze szkolenie w ścieżce edukacyjnej dla początkujących jest skierowane do pracowników administracji rządowej, którzy zaczynają pracę związaną z legislacją (tworzeniem i opiniowaniem aktów normatywnych) i nie są absolwentami aplikacji legislacyjnej i studiów podyplomowych z zakresu legislacji.

Ze względu na stacjonarny charakter szkolenia liczba miejsc jest ograniczona. Do udziału w szkoleniu zostanie zakwalifikowanych pierwszych 30 osób, które wypełnią formularz zgłoszeniowy oraz spełnią warunki w odniesieniu do grupy docelowej szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 7 czerwca do godziny 12.00.

   

  Formularz zgłoszeniowy jest dostępny pod linkiem: https://forms.office.com/e/mL4Yk9Q9KX

  O zakwalifikowaniu się na szkolenie poinformujemy drogą mailową.

  Kolejne szkolenia już wkrótce, zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i mediów społecznościowych.

  Kontakt do organizatora: szkolenia@rcl.gov.pl.

  Skip to content